ŞİRKETİMİZ

Özcanlar İnşaat olarak 30 seneyi aşkın inşaat tecrübemizi sektörde taşeronluk taahhüt ve müteahhitlik olarak konut, sanayi, avm, fabrika imalatı alanlarında hizmet vermekteyiz. Gürbüz Özcan öncülüğünde kurulan firmamız inşaatın her detayında en ince işçiliklerle profesyonelce kurulan sistem üzerine irili ufaklı tüm işleri ayırt etmeden aynı titizlikle yürütmekteyiz. Önce güvenlikli ve kaliteli iş felsefesiyle çıkılan yolda inşaat sektöründe birçok projeye imza atmış bulunmaktayız. Kaliteli ekip kaliteli iş bilinciyle çalıştığımız tüm ekiplerimizle uzun senelerdir hizmet verdik ve vermeye devam etmekteyiz. 

Vizyon ve Misyon

İnşaat sektörünün sadece ticaret yapmak değil insanların yaşam alanlarını oluşturmak misyonuyla tüm işlerimizde önce insan felsefesiyle hareket etmekteyiz. Bu misyondan hareketle tüm işlerimizde proje safhasından imalat safhasına kadar müteahhitlik ve taşeronluk fark etmeksizin titizlikle çağımızın teknolojilerine ayak uydurarak tasarımlar ve planlamaları sağlayıp imalatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Maksimum müşteri memnuniyetiyle ileride Türkiye de ve yurt dışında tüm sektörler de tanınan bir firma olmak yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Yönetim Kurulu ve Ekibimiz

 

Yönetim Kurulu Başkanı Gürbüz Özcan

Genel Müdür Ahmet Özcan

Finans Müdürü Aybike Özcan

Muhasebe Sorumlusu İdris Nebi Yıldız

Teknik İş Sorumlumuz Esra Demir

Saha Kontrol Ekibimiz

Mehmet Dursun

Berkay Kaya

Yusuf İslam Girgin

Profesyonellik

Geniş bir deneyim yelpazesine sahip değerli bir sektörü temsil eden profesyoneller tarafından yürütülen disiplinli bir inşaat stratejilerimiz var.

Odak

Kaliteyi vurgular ve yaptığımız her şeye odaklanırız.

Etik standartlar

tüm projelerimizde etik standartlara bağlıyız.

İlişkiler

Profesyonellik ve güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kuruyor ve geliştiriyoruz.

Bağlılık

Yaptığımız her projede yatırımcılarımıza, ortaklarımıza ve kaliteden ödün vermemeye bağlıyız.

Operasyonel Odaklı

Uzun vadeli değer oluşturmaya yönelik kanıtlanmış ve stratejik bir çalışma yaklaşımımız var.

Verim

Deneyimli, uyumlu ve istikrarlı yapı inşaat ekibiyle güçlü bir proje geçmişine sahibiz.